VDCasino

  1. Admin
  2. Sherlock Holmes
  3. Slotlar
  4. Cuma, 08 Haziran 2018
  5.  E-posta abonesi olun

Netent oyunları arasında en çok beğenilen oyunlardan biri olan Jimi Hendrix, oyun severlere oyun esnasında hem kazanç sağlamalarını hem de keyifli dakikalar geçirmelerini vaat etmektedir. Bunun yanı sıra oyun esnasında arka fonda çalan Jimi Hendrix’in ezgileri size eşlik etmektedir. Oyunda payout yüzdeliği bulunmaktadır. Bu yüzde site yetkilileri tarafından 96,91 olarak belirlenmiştir.

Oyun İçindeki Semboller

  • Toplanılan altın coin sayısı 3 ise, şansınıza bağlı olarak 8/30x arası multiplier kazanma hakkınız olacaktır.
  • Oyunda Hendrix figürüi ile karşılaşırsanız, bu sizin için çok büyük bir şans olacaktır. Çünkü bu oyun içindeki en önemli figürdür. Bu figür 2li sıralamalarda bile ödül vermekle birlikte, bu figürden 5 tane çıktığında 400x, 4 tane çıktığında 100x, 3 tane çıktığında ise 20x ile çarpım değerindedir.
  • Video slot oyununda sizin için 2 önemli sembol daha vardır. Bunlarla VİP Bonuslarınızı kullanabilirsiniz. Bunlar kırmızı gitar ve beyaz gitardır.
  • Kırmızı gitar görüntüsüne makaralarda karşılaşırsanız, size verilen otomatik tekrar çevirebilme hakkını kullanabilirsiniz. Bu da kırmızı gitarın size sunduğu güzelliktir.
  • 3’lü kombinasyon değerine göre barış figürü 10x, kalp figürü 10x, plak figürü ise 9x’tir.

Oyun içinde para kazanmak için en az 2 tane figürü eşleştirmeniz gerekmektedir. Eğer eşleşen sayısı 4 veya 5’e çıkarsa kazancınızda katlanma olacaktır. Bonus figürler ile eksik kalan figürleri tamamlama şansınız da vardır.

Bu iletiyi değerlendirin:
Yorum
Henüz bir yorum yapılmamış.


Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Misafir
Yanıtınız
Aşağıdaki düğmeye tıklayarak bu tartışmaya dosya ve görseller yükleyebilirsiniz. gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf desteklenir.
• Insert • Sil Dosya Yükleyin (En Büyük Dosya Boyutu: 2 MB)
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.